Gru 3.
(91 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
17:30
Nyomd, bébi, nyomd
(116 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
20:00
Transformers: Az utolsó lovag
(154 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
12:00 15:00 18:00 21:00
Transformers: Az utolsó lovag
(154 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
14:00
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
(131 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
15:15
A múmia
(111 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
21:15
A múmia
(111 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:15
Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
11:45
Csajok hajnalig
(98 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
20:15
Csajok hajnalig
(98 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:30
Csajok hajnalig
(98 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
18:45
Csápi: Az óceán hőse
(93 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:30
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
13:30 15:30
Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:15
Ricsi a gólya
(86 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:30
Verdák 3.
(92 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 13:15 15:30 17:45
Verdák 3.
(92 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
12:15 14:30 16:45
Volt egyszer egy Venice
(93 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
19:30 21:30
Wonder Woman
(142 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
20:30
Atrium Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Gru 3. 3 DS 91               17:30         
Nyomd, bébi, nyomd 4 DS 116                     20:00   
Transformers: Az utolsó lovag 2 DS 154     12:00      15:00      18:00      21:00 
Transformers: Az utolsó lovag 3 DS 154         14:00               
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja 7 DS 131           15:15             
A múmia 6 DS 111                       21:15 
A múmia 7 DS 111                 18:15       
Bébi úr 3 DS 98   11:45                     
Csajok hajnalig 3 DS 98                     20:15   
Csajok hajnalig 5 DS 98               17:30         
Csajok hajnalig 6 DS 98                 18:45       
Csápi: Az óceán hőse 7 DS 93       13:30                 
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 5 DS 93       13:30    15:30             
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 5 DS 88   11:15                     
Ricsi a gólya 7 DS 86   11:30                     
Verdák 3. 4 DS 92   11:00    13:15    15:30    17:45         
Verdák 3. 6 DS 92     12:15    14:30    16:45           
Volt egyszer egy Venice 5 DS 93                   19:30    21:30 
Wonder Woman 7 DS 142                     20:30