A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
(131 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 13:30 16:15 19:00 21:45
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
(131 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
14:30 17:30 20:15
A galaxis őrzői vol. 2.
(138 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
18:00 20:45
Alien: Covenant
(123 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
14:45 17:00 19:45
Alien: Covenant
(123 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
21:15
Arthur király - A kard legendája
(127 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:15 21:00
Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
12:00
Csápi: Az óceán hőse
(93 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00
Csápi: Az óceán hőse
(93 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
12:30
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:15
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
14:00 16:00
Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:45
Kincsem
(123 perc) ( Terem : 7)

Digitális magyar
15:30
Lengemesék
(65 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
11:00
Lengemesék
(65 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:45
Ricsi a gólya
(86 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:15 13:15
Ó, anyám!
(100 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
15:15 19:15
Atrium Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja 4 DS 131   11:00    13:30      16:15      19:00    21:45 
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja 3 DS 131         14:30      17:30      20:15   
A galaxis őrzői vol. 2. 6 DS 138                 18:00    20:45   
Alien: Covenant 2 DS 123         14:45      17:00    19:45     
Alien: Covenant 5 DS 123                       21:15 
Arthur király - A kard legendája 7 DS 127                 18:15      21:00 
Bébi úr 6 DS 98     12:00                   
Csápi: Az óceán hőse 2 DS 93   11:00    13:00                 
Csápi: Az óceán hőse 3 DS 93     12:30                   
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 5 DS 93               17:15         
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 6 DS 93         14:00    16:00           
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 7 DS 88   11:45                     
Kincsem 7 DM 123           15:30             
Lengemesék 3 DS 65   11:00                     
Lengemesék 7 DS 65       13:45                 
Ricsi a gólya 5 DS 86   11:15    13:15                 
Ó, anyám! 5 DS 100           15:15        19:15