Anna
(118 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
18:45 21:15
Anna
(118 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
20:00
Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 13:30 16:00 18:30 21:00
Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
14:30
Nicky Larson - Ölni vagy kölni?
(92 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:45 19:45
Annabelle 3.
(104 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
21:30
A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
17:30
A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 15:00
Egy kutya négy útja
(109 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
15:15
Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:15
Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:15 13:45 16:15
Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
21:00
Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
15:45
Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
19:30
Toy Story 4.
(101 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:45 13:45
Yesterday
(117 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
17:15
Így neveld a sárkányodat 3.
(106 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:15
Übergáz
(106 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
12:00
Übergáz
(106 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
21:45
Übergáz
(106 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
17:00 19:00
Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Anna 2 DS 118                 18:45      21:15 
Anna 3 DS 118                     20:00   
Az oroszlánkirály 4 DS 118   11:00    13:30      16:00    18:30      21:00 
Az oroszlánkirály 3 DS 118         14:30               
Nicky Larson - Ölni vagy kölni? 5 DS 92               17:45    19:45     
Annabelle 3. 7 DS 104                       21:30 
A kis kedvencek titkos élete 2. 3 DS 87               17:30         
A kis kedvencek titkos élete 2. 6 DS 87   11:00    13:00    15:00             
Egy kutya négy útja 7 DS 109           15:15             
Mia és a fehér oroszlán 7 DS 99       13:15                 
Pókember: Idegenben 2 DS 131   11:15    13:45      16:15           
Pókember: Idegenben 6 DS 131                       21:00 
Szupercella 3: Az ördögverem 5 DS 98           15:45             
Szupercella 3: Az ördögverem 7 DS 98                   19:30     
Toy Story 4. 5 DS 101   11:45    13:45                 
Yesterday 7 DS 117               17:15         
Így neveld a sárkányodat 3. 7 DS 106   11:15                     
Übergáz 3 DS 106     12:00                   
Übergáz 5 DS 106                       21:45 
Übergáz 6 DS 106               17:00    19:00