Az első ember
(142 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
21:15
Az első ember
(142 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 14:00 16:45 20:00
Patrick - Ebbel szebb az élet
(95 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:15 13:15 15:15 17:15 19:15
Pelyhes - Kalandra fel!
(87 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
15:00
Pelyhes - Kalandra fel!
(87 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:30 13:30
Kutyaparádé
(92 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:30
A Meztelen Juliet
(106 perc) ( Terem : 3)

Digitális feliratos
18:45 21:00
A hihetetlen család 2.
(125 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:30
Apróláb
(90 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 16:45
Az elrabolt hercegnő
(86 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
11:45
Csillag születik
(136 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:00 20:30
Hotel Transylvania 3. - Szörnyen rémes vakáció
(97 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
13:45
Johnny English újra lecsap
(101 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:30
Látlak
(100 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
15:30 19:30
Mamma Mia! Sose hagyjuk abba
(115 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
15:45
Peppermint: A bosszú angyala
(102 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
21:30
Venom
(112 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
15:45 18:15 20:45
Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Az első ember 2 DS 142                       21:15 
Az első ember 4 DS 142   11:00      14:00    16:45        20:00   
Patrick - Ebbel szebb az élet 2 DS 95   11:15    13:15    15:15    17:15    19:15     
Pelyhes - Kalandra fel! 3 DS 87           15:00             
Pelyhes - Kalandra fel! 5 DS 87   11:30    13:30                 
Kutyaparádé 7 DS 92   11:30                     
A Meztelen Juliet 3 DF 106                 18:45      21:00 
A hihetetlen család 2. 7 DS 125       13:30                 
Apróláb 3 DS 90   11:00    13:00      16:45           
Az elrabolt hercegnő 6 DS 86   11:45                     
Csillag születik 7 DS 136                 18:00    20:30   
Hotel Transylvania 3. - Szörnyen rémes vakáció 6 DS 97       13:45                 
Johnny English újra lecsap 5 DS 101               17:30         
Látlak 5 DS 100           15:30        19:30     
Mamma Mia! Sose hagyjuk abba 7 DS 115           15:45             
Peppermint: A bosszú angyala 5 DS 102                       21:30 
Venom 6 DS 112           15:45      18:15    20:45